Vermezović ljut na igrače

Vermezović ljut na igrače Empty
PočaljiNaslov: Vermezović ljut na igrače   Vermezović ljut na igrače EmptyNed Dec 02, 2012 2:48 am

Vermezović ljut na igrače 128562079650ba149c8d666778937954_orig
Trener fudbalera Partizana Vladimir Vermezović bio je ljut na svoje igrače,što su dozvolili Bratiću da iz prekida izjednači rezultat protiv Spartaka.Crno-beli’ su vodili 2:0 protiv Subotičana, ali je na kraju bilo 2:2 u poslednjem kolu jesenjeg dela Jelen Superlige Srbije.

Partizan će bez obzira na rezultat prezimiti na prvom mestu, ali Crvena zvezda ima priliku da smanji prednost na tri boda i učini prvenstvo neizvesnim.

"Neverovatno! Upozoravao sam na prekide u poluvremenu, a kod tog momenta sam vikao, svi na stadionu su me čuli, osim onih koji je trebalo da čuju. Ipak, to je fudbal, a mi smo priliku da overimo pobedu prokockali u prvom poluvremenu. Umor nije opravdanje. Okrećemo se utakmici sa Rubinom u Ligi Evrope“, rekao je Vermezović posle remija sa Spartakom.

Partizan 2012. godinu završava u četvrtak kada dočekuje Rubin iz Kazanja u poslednjem kolu grupne faze Lige Evrope.

-
» Venger: "Ne želim prosečne igrače" 26. JANUAR 2013. | 20:20 | IZVOR: SPORTSKE.NET
»  Vermezović: Ilić ne može sam
» Vermezović: Voleo bih gol u gostima
» Vermezović: Čekamo derbi, pa da vidimo ko je bolji.