Milan u polufinalu kupa Italije

Milan u polufinalu kupa Italije Empty
PočaljiNaslov: Milan u polufinalu kupa Italije   Milan u polufinalu kupa Italije EmptyČet Jan 26, 2012 11:42 am

Gosti iz Rima poveli su golom Đibrila Sisea već u 5. minutu, ali je Robinjo izjednačio u 15, a Klarens Sedorf doneo prednost Milanu u 18. minutu.

Konačan rezultat postavio je Zlatan Ibrahimović pogotkom šest minuta pre kraja utakmice. Naredni protivnik aktuelnom šampionu Italije biće Juventus, koji je pobedio Romu sa 3:0.
U drugom polufinalu sastaće se Napoli i Sijena.

Prve utakmice polufinalnih duela igraće se 8. februara, a revanši 21. marta.