Partizan ubedljivo do finala Kupa

Partizan ubedljivo do finala Kupa Empty
PočaljiNaslov: Partizan ubedljivo do finala Kupa   Partizan ubedljivo do finala Kupa EmptyNed Maj 19, 2013 2:26 am

Rukometaši Partizana drugi su finalisti Kupa Srbije, jer su u polufinalu ubedljivo savladali Crvenku 36:25 (17:11).
Partizan ubedljivo do finala Kupa 6065752875197dab58da0c803147946_orig
Oni će u finalu igrati sa Zaječarom, koji je bio bolji od Vojvodine. Fianle se igra u nedelju u 17 časova.

Najefikasniji u Partizanu bili su Radivojević i Marsenić sa 6 golova, dok se u redovima Crvenke istakao Žegarac sa 5 pogodaka.

Zа rаzliku od prvog polufinаlа, u drugom meču u Pаnčevu nije bilo neizvesnosti. Crno-beli su mаksimаlno ozbiljno prišli meču i od sаmog stаrtа stаvili do znаnjа protivniku da im neće biti lako.

"Nemamo puno vremena za pripremu. Shvatili smo danas ozbiljno protivnika pa je bilo i malo nervoze, promašili smo nekoliko kontri, zicera, ali sam zadovoljan tokom meča. Sutra se nadam još jednoj dobroj utakmici, pobedi i osvajanju Kupa", rekao je trener Partizana Aleksandar brković.

Jedan od najzaslužnijih za ovako ubedljivu pobedu crno-belih je svakako i golman Aleksandar Radovanović.

"Otvorili smo utakmicu onako kako smo želeli, odmah smo pokazali da mi želimo da uđemo u finale i tako je na kraju i bilo".