Vaterpolisti Partizana izgubili od Juga

Vaterpolisti Partizana izgubili od Juga Empty
PočaljiNaslov: Vaterpolisti Partizana izgubili od Juga   Vaterpolisti Partizana izgubili od Juga EmptySre Dec 17, 2014 11:34 pm

Vaterpolisti Partizana poraženi su u Beogradu od dubrovačkog Juga sa 5:3 (1:0, 2:0, 2:3, 0:0) u drugom kolu B grupe Lige šampiona.
Crno-beli su tako porazom započeli takmičenje u grupi, nakon što je njihov meč u prvom kolu protiv Galatasaraja odložen, dok je Jug zabeležio drugu pobedu.

Mladi tim Vladimira Vujasinovića pružio je snažan otpor kvalitetnijem i mnogo iskusnijem rivalu, ali nije imao snage za iznenađenje i očekivano je ostao bez bodova.

Najviše uzbuđenja viđeno je u trećoj četvrtini, kada je domaćin postigao sva tri gola i delovalo je da može do preokreta, međutim, Dubrovčani su brzo postavili konačnih 5:3 i u poslednjoj deonici rutinski sačuvali prednost.

Sva tri gola za crno-bele postigao je Dušan Mandić, dok je Jug Janović dva puta zatresao mrežu, a Bošković, Janger i Marković po jednom.

Narednu utakmicu Partizan igra 14. januara u gostujućem bazenu protiv mađarskog Solnoka.

-
» Vaterpolisti Partizana pobedili Galatasaraj za prvo slavlje u Ligi šampiona
» Pobeda Radničkog, poraz Partizana
» Partizan bez novog čuda, vaterpolisti Radničkog ubedljivi za finale Lige šampiona