Vaterpolisti Partizana pobedili Galatasaraj za prvo slavlje u Ligi šampiona

Vaterpolisti Partizana pobedili Galatasaraj za prvo slavlje u Ligi šampiona Empty
PočaljiNaslov: Vaterpolisti Partizana pobedili Galatasaraj za prvo slavlje u Ligi šampiona   Vaterpolisti Partizana pobedili Galatasaraj za prvo slavlje u Ligi šampiona EmptySub Nov 28, 2015 10:48 pm

Vaterpolisti Partizana pobedili su u Beogradu Galatasaraj sa 9:8 (1:2, 4:2, 3:1, 1:3), u utakmici trećeg kola Lige šampiona i ostvarili prvu pobedu u Grupi B.
[Only admins are allowed to see this image]
Crno-bele je do pobede predvodio Gavril Subotić sa tri gola, a po dva gola  postigli su Nikola Jakšić i Filip Radojević. Radomir Drašović i Đorđe Lazić dodali su po jedan gol.

U turskom timu po dva gola postigli su srpski reprezentativac Slobodan Nikić, Mlađan Janović i Vjekoslav Pasković. Šafak Šimšek i Nikola Vukčević dodali su po jedan gol.

Posle tri kola u Grupi B Partizan ima pobedu i dva poraza, a Galatasaraj je pretrpeo sva tri poraza. U četvrtom kolu 16. decembra Partizan će u Beogradu igrati protiv OSC iz Budimpešte, a Galatasaraj u Istanbulu protiv Solnoka.