Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LE: ''Građani'' ubedljivi, Porto se oprostio od trofeja Empty
PočaljiNaslov: LE: ''Građani'' ubedljivi, Porto se oprostio od trofeja   LE: ''Građani'' ubedljivi, Porto se oprostio od trofeja EmptySre Feb 22, 2012 8:17 am

LE: ''Građani'' ubedljivi, Porto se oprostio od trofeja Sitiv77405020120222193926
Fudbaleri Mančester Sitija plasirali su se u osminu finala Lige Evrope, pošto su večeras na svom terenu deklasirali Porto rezultatom 4:0. Prvi gol Aguero postigao posle 18 sekundi.
Još jednim porazom od Mančester Sitija, ekipa Porta se oprostila od trofeja Lige Evrope. ''Građani'' su posle 2:1 iz prvog meča, večeras trijumfovali sa 4:0 i lakše nego što se očekivalo izborili plasman u osminu finala.
Gosti su već posle 18 sekundi morali da vade loptu iz mreže, pošto je toliko trebalo Serhiju Agueru da svoj tim dovede u vođstvo.
Već tada je mogao da se nasluti konačan epilog, iako se na drugi gol čekalo sve do 76. minuta. U međuvremenu, Aguero je u prvom poluvremenu mogao još jednom da se upiše u listu strelaca, ali je ovog puta prečka spasila goste.
Svaku dilemu oko eventualnog preokreta otklonio je Džeko u 76. minutu, samo sedam minuta pošto je ušao u igru umesto Nasrija.
Od tog trenutka, gosti kao da su se predali i do vrlo brzo su primili još dva gola. U 84. minutu Silva je krunisao lepu akciju domaćih, a konačnih 4:0 postavio je Pizaro dva minuta kasnije, na asistenciju Edina Džeka.
Aleksandar Kolarov nije bio u konkurenciji za sastav, a Stefan Savić je presedeo na klupi svih 90 minuta.