Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Nadal o dopingu: Tenis je čist

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Nadal o dopingu: Tenis je čist Empty
PočaljiNaslov: Nadal o dopingu: Tenis je čist   Nadal o dopingu: Tenis je čist EmptyNed Feb 03, 2013 6:19 am

Peti teniser sveta Rafael Nadal rekao je da nema problem sa čestim doping kontrolama u tenisu.
Nadal o dopingu: Tenis je čist 791251451510e5c47d9cdb537077175_orig
Mnogi su spekulisali da je upravo doping razlog njegove sedmomesečne pauze, ali Nadal je od poraza od Rosola imao šest doping testova.

„Iznad svega sport mora da bude čist. Moramo da imamo osiguranje da je rival ispred mene čist kao i ja."

"Ja nemam nikakav problem sa kontrolama koje se obavljaju svake nedelje ako će to sprečiti da se dogode stvari koje su se dogodile u ostalim sportovima. Tenis nastavlja da bude čist sport kao što je i bio kroz svoju istoriju.“

Poslednji takmičarski meč Nadal je odigrao krajem juna prošle godine kada je ispao od Lukaša Rosola na Vimbldonu. On je povratak najavio na turniru u Vinja del Maru. Nadal bi u konkurenciji dublova trebalo da igra 5. februara, a u singlu 6. ili 7. To znači da će nekada prvi teniser sveta nakon više od sedam meseci pauze odigrati prvi takmičarski meč.

„Nakon što sam proveo šest meseci bez takmičenja, zaista ne razmišljam u ovom trenutku o povratku na broj jedan. To je nešto što čak i kada sam i u dobroj formi ne planiram, tako da ni sada neću planirati. Moj cilj je da idem od nedelje do nedelje i dam svoj maksimum u svakom meču.“
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Nadal o dopingu: Tenis je čist
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
»  Nadal u finalu!
» Đoković - Nadal 3:2 (kraj)
» Nadal u dva finala u Čileu
» Nadal odgovorio "arogantnom" Novaku
» Mesi: Novak i Nadal fenomeni

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Tenis-
Skoči na: