Nova goleada Napretka!

Nova goleada Napretka! Empty
PočaljiNaslov: Nova goleada Napretka!   Nova goleada Napretka! EmptyUto Mar 18, 2014 8:52 am

Poput prvenstvenih, fudbaleri Napretka efiikasni su i na prijateljskim mečevima, što su potvrdili i u utorak protiv PPT Trstenika.
Nova goleada Napretka! Napredak600145656020140207184150
Kao i proteklog vikenda protiv Donjeg Srema, ekipa Nenada Lalatovića je trijumfovala i danas u Trsteniku rezultatom 4:2.

Kruševljani su nastupili u kombinovanom sastavu, priliku su dobili igrači sa manjom minutažom, a istakli su se dvostruki strelci - Patrik i Vidaković.

Golovima Patrika u 30. i 45. minutu Napredak je vodio sa 2:0 posle prvog poluvremena.

Domaći tim je zatim golovima Milića i Simovića uspeo da anulira tu prednost, ali je finiš meča protekao u znaku Vidakovića, koji je svojim pogocima u 80. i 89. minutu postavio konačnih 4:2 za kruševačkog superligaša.

Inače, ova utakmica bila je i dobra provera za Kruševljane pred teško gostovanje koje ih očekuje narednog vikenda u 20. kolu Superlige, kada će gostovati ekipi Voždovca.

Napredak: Milenković, Luković, I. Milošević, Milanković, Udovičić, N. Milošević, Vukmirović, Simić, Vidaković, Ndaje, Patrik.

Igrali su još: Stojanović, Radmanovac, Petković, Radenović.