Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mora li bolji da pobedi u finalu?

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Mora li bolji da pobedi u finalu? Empty
PočaljiNaslov: Mora li bolji da pobedi u finalu?   Mora li bolji da pobedi u finalu? EmptySub Jan 28, 2012 3:31 am

Mora li bolji da pobedi u finalu? Vukovicvelika74932020120128122415
Ne, tvrdi Veselin Vuković. Pokušaće da rastereti svoje emocionalno ispražnjene heroje, a Dancima sprema iznenađenje...
Selektor rukometne reprezentacije Srbije Veselin Vuković rekao je danas pred finalni meč Evropskog prvenstva protiv Danske da u završnici ne pobedjuje uvek bolji tim.

"Finale je finale, tu ne mora bolja ekipa da pobedi. Vidim našu šansu, daćemo sve od sebe i pokušaćemo da osvojimo zlatnu medalju", kazao je Vuković novinarima u Beogradskoj areni.

Vuković je istakao da je Danska jača u odnosu na prvi duel u Grupi A jer se ekipi u medjuvremenu pridružio Bo Spelerberg.

"Imamo malo vremena da se pripremimo, oni su sa Spelerbergom dobili kvalitet više, ali mi ćemo timskom igrom da im pariramo. Medjutim, mi im pripremamo nešto da ih iznenadimo", kazao je selektor Srbije.

On je dodao da Danci igraju vrlo dobro kada su u prednosti.

"U finalu ne pobeđuje uvek bolji tim, moram da objasnim igračima da se ne opterećuju. Daćemo sve od sebe da iskoristimo ukazanu šansu", rekao je Vuković.

U drugom kolu Grupe A Srbija je pobedila Dansku sa 24:22.

"Oni su jako ozbiljna reprezentacija, a mi smo emocionalno jako iscrpljeni, što me brine", zaključio je selektor Srbije.

Finale Evropskog prvenstva izmedju Srbije i Danske igra se u nedelju u 17.00 u Beogradskoj areni.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Mora li bolji da pobedi u finalu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Svi su bolji od Junajteda!
» EP: Danci u finalu!
» Lejkersi bolji od Hita, Kobi 33p
» Što ga više mrze, Novak je sve bolji!
» Vermezović: Čekamo derbi, pa da vidimo ko je bolji.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Rukomet-
Skoči na: