Inter jedva izbegao novu bruku

Inter jedva izbegao novu bruku Empty
PočaljiNaslov: Inter jedva izbegao novu bruku   Inter jedva izbegao novu bruku EmptyNed Mar 04, 2012 6:31 pm

Fudbaleri Intera bili su na korak od prekida serije od pet poraza, ali su ipak remizirali u 26. kolu Serije A.
Inter jedva izbegao novu bruku 6645475484f53ebbe0bb6a262656114_orig
"Neroazuri" su odigrali još jednu očajnu utakmicu, ali to nije uspela da iskoristi Katanija koja je prokockala dva gola prednosti.

Na kraju su dva Dijega, Forlan i Milito su u poslednjih 20 minuta izjednačili na 2:2, a u poslednjim trenucima Đampaolo Pacini je promašio zicer za pobedu.

Gosti sa Sicilije su vodili 2:0 posle prvih 45 minuta golovima Alehandra Gomesa i Marijana Hulija Iska, a u poslednjih 10 minuta su spašavali jedan bod.

U poslednjem minutu sudijske nadoknade Pacini je dobio loptu na pet metara od Karisa, sudija mu nije svirao ni igranje rukom, ali se on ipak spetljao, i iako je bio sam traljavo šutirao u golmana gostiju.

Tako je Inter osvojio prvi bod posle pet uzastopnih poraza i sedmi je na tabeli sa 37. Katanija je propustila šansu da se izjednači sa rivalom, pa je ostala na tri boda zaostatka.

U pretposlednjem meču kola Bolonja je golom Roberta Akvafreske u 82. minutu savladala Novaru koja je oposlednjih 12 minuta imala igrača manje.

U ranije odigranim utakmicama 26. kola u nedelju, Lacio je dobio rimski derbi, dok je Matija Nastasić postigao prvi gol u Seriji A.