Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Murinjo: "Glupo je porediti Real i Barsu"

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Murinjo: "Glupo je porediti Real i Barsu" Empty
PočaljiNaslov: Murinjo: "Glupo je porediti Real i Barsu"   Murinjo: "Glupo je porediti Real i Barsu" EmptyPet Okt 19, 2012 10:20 am

Žoze Murinjo tvrdi da su Real Madrid i Barselona dva različita sveta i da se njihova igra ne može porediti.
Murinjo: "Glupo je porediti Real i Barsu" Murinjo-600-20121019071526
Pred meč protiv Selte iz Viga, za koju Murinjo kaže da igraju "veoma lepo", trener Reala je odgovorio na pitanje španskog novinara o sličnosti između Barselone i Real Madrida.

"Ne smeta mi to što porede igru Real Madrida i Barselone jer je to obična glupost", naglasio je "Jedini".

"Moguće je uporediti igru Real Madrida i Borusije Dortmund jer imaju sličnosti, takođe je moguće uporediti igru Barselone i Arsenala jer neguju sličan stil", dodao je Murinjo.

"Madrid i Barsa su jednostvano dve različite filozofije", ubeđen je Portugalac.

Murinjo je govorio i o toliko pominjanom videu o Pepeu.

"Ne znam stvarno da li je neko napravio snimak. Znam samo da su dva velika kluba pritiskala Pepea da ne produži ugovor sa Realom, možda su oni napravili video...", zaključio je Murinjo.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Murinjo: "Glupo je porediti Real i Barsu"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Liga šampiona - Real na šampiona, Murinjo protiv Simeonea
» Murinjo može da ide, Kristijano ne!
» Murinjo i Falkao stižu u Čelsi!
» Murinjo: "Rezultat je trebao biti 1:1, ono je bio ofsajd"
» Bajern vs Real - zar je već prošla decenija?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: