Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Murinjo i Falkao stižu u Čelsi!

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Murinjo i Falkao stižu u Čelsi! Empty
PočaljiNaslov: Murinjo i Falkao stižu u Čelsi!   Murinjo i Falkao stižu u Čelsi! EmptyUto Apr 30, 2013 9:15 pm

Prema pisanju portala goal.com Žoze Murinjo dogovorio se da ovog leta pređe u Čelsi, a sa njim u London iz Madrida stiže i Radamel Falkao.
Murinjo i Falkao stižu u Čelsi! 18985512535180bdcccdedb331003580_orig
Murinjo je u utorak nakon poraza njegovog Real Madrida u polufinalu Lige šampiona od Borusije Dortmund nagovestio odlazak na kraju sezone.

Portugalac je rekao da će raditi tamo gde ga vole, a da to nije slučaj sa Španijom i Real Madridom.

„Želim da budem tamo gde me ljudi vole. Znam da sam voljen u Engleskoj. Znam da me u jednom klubu posebno vole. U Engleskoj me vole navijači a mediji su pošteni prema meni. U dovoljnoj meri me kritikuju i hvale tamo. U Španiji je velika razlika jer me neki ljudi mrze, neki čak i na ovoj konferenciji“, rekao je Murinjo nakon ispadanja u polufinalu Lige šampiona.

Pregovori Čelsija i Murinja traju mesecima i Portugalac će se po svemu sudeći vratiti u klub sa kojim je u periodu od 2004. do 2007. osvojio dve Premijer lige.

Prvo Murinjovo pojačanje biće napadač Atletiko Madrida Radamel Falkao za koga će ’plavci’ platiti 50 miliona funti. Očekuje se da će Murinjo potpisati ugovor sa Čelsijem kada okonča trogodišnji boravak u Realu narednog meseca.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Murinjo i Falkao stižu u Čelsi!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Falkao: "Ne razmišljam o transferu"
» Alesandro Rosa Vijera - Falkao
» Falkao nosio Atletiko do trofeja
» Murinjo može da ide, Kristijano ne!
» Murinjo: "Rezultat je trebao biti 1:1, ono je bio ofsajd"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: