Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Alesandro Rosa Vijera - Falkao

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Alesandro Rosa Vijera - Falkao Empty
PočaljiNaslov: Alesandro Rosa Vijera - Falkao   Alesandro Rosa Vijera - Falkao EmptySre Dec 19, 2012 3:43 am

Falkao je igrao u meču između rasformiranog Atletiko Mineria, za koji je nastupao 1999, i Esteljasa.

"Veoma sam srećan. Oca sam izgubio 2004. godine, a sećam ga se kako je ovde 1999. godine gledao utakmice nacionalne lige. Sećam se koliko je bio srećan dok sam osvajao svetsku titulu, a 25.000 navijača uzvikivalo moje ime", rekao je Falkao posle meča.

Ćovek koji više od 20 godina oduševljava poklonike igre na petoparcu je još jednom ostavio sve bez daha. U meču koji je njegova ekipa dobila rezultatom 14:5, Falkao je atraktivnim driblinzima i potezima oduševljavao publiku, da bi u drugom poluvremenu postigao gol koji se retko viđa.

Uostalom, uverite se i sami....
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Alesandro Rosa Vijera - Falkao
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Falkao: "Ne razmišljam o transferu"
» Falkao nosio Atletiko do trofeja
» Murinjo i Falkao stižu u Čelsi!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: