Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportski forum

Forum o sportskim desavanjima
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Falkao: "Ne razmišljam o transferu"

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 597
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 32

Falkao: "Ne razmišljam o transferu" Empty
PočaljiNaslov: Falkao: "Ne razmišljam o transferu"   Falkao: "Ne razmišljam o transferu" EmptySub Jan 26, 2013 11:50 am

Kolumbijski internacionalac kaže da radije razmišlja o osvajanju trofeja sa svojim sadašnjim klubom, nego o selidbi u neki bogati evropski klub.
Falkao: "Ne razmišljam o transferu" Falkao102463020121113092104
Napadač se ovih dana povezuje sa odlascima u Real Madrid i Čelsi, ali čak iako vidi sebe u dresu nekog drugog tima, kaže da ne razmišlja trenutno o tome.

"U Atletiku sam kod kuće, i ovde sam još pod ugovorom", rekao je Falkao.

"Siguran sam da ću jednoga dana igrati u nekoj drugoj ligi, ali trenutno razmišljam jedino kako da u Atletiku napredujem kao igrač, i šta mogu da uradim da pomognem Atletiku da osvaja trofeje."

Dvadesetšestogodišnji napadač kaže da je svestan da njega i Atletiko očekuje nemoguća misija ukoliko žele da sustignu Barselonu u Primeri.

"Znamo da je teško sustići prednost koju Barselona ima, ali sve dok postoji matematička šansa, nastavićemo da se borimo", dodao je Kolumbijac.

"Naš glavni cilj je mesto koje vodi u Ligu šampiona. Veoma je teško takmičiti se, jer imate dosta jakih timova. Ovde igraju najbolji igrači sveta, dok mi postepeno jačamo", završio je Falkao.
Nazad na vrh Ići dole
https://sportforum.serbianforum.info
 
Falkao: "Ne razmišljam o transferu"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Miljković: Ne razmišljam o kraju
» Falkao nosio Atletiko do trofeja
» Alesandro Rosa Vijera - Falkao
» Murinjo i Falkao stižu u Čelsi!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-
Skoči na: