0 Sreda 27.09.2017.20:13 >> 23:01hVestionlineA Liga šampiona: "Sveci" pregazili Bavarce, Junajted silan u Moskvi, debakl Benfike

0 Sreda 27.09.2017.20:13 >> 23:01hVestionlineA  Liga šampiona: "Sveci" pregazili Bavarce, Junajted silan u Moskvi, debakl Benfike Empty
PočaljiNaslov: 0 Sreda 27.09.2017.20:13 >> 23:01hVestionlineA Liga šampiona: "Sveci" pregazili Bavarce, Junajted silan u Moskvi, debakl Benfike   0 Sreda 27.09.2017.20:13 >> 23:01hVestionlineA  Liga šampiona: "Sveci" pregazili Bavarce, Junajted silan u Moskvi, debakl Benfike EmptySre Okt 04, 2017 5:54 am

Nije zlato sve što sija, ali izgleda da u slučaju PSŽ jeste. Skupoceni sastav Parižana očitao je lekciju Bajernu na "Parku prinčeva"- 3:0 (2:0) u drugom kolu Lige šampiona.
[Only admins are allowed to see this image]
Već posle 85 sekundi, domaćin je poveo kada je Dani Alves pobegao smušenoj odbrani Bavaraca. Minhenski gigant nije ličio na ekipu koja je jedan od favorita za "ušati pehar". Kada je Kavani povećao prednost "svetaca" naslućivala se pobeda domaćina, a u nastavku je 222.000.000 evra plaćen Nejmar je "overio" trijumf francuskog vicešampiona.U drugom derbiju večeri, Čelsi je posle preokreta slavio u Madridu protiv Atletika, a gol odluke postigao je rezervista Batsui u četvrtom minutu sudijske nadoknade. Juventus se dugo mučio sa Olimpijakosom, ali u nastavku "stara dama" je slomila grčkog šampiona pogocima Iguaina i Manžukića.

Benfika je doživela fijasko u Bazelu, dok se Mančester Junajted "prošetao" Moskvom i lako pobedio CSKA. Dvostruki strelac za goste bio je Romelu Lukaku. Gosti su već posle 27 minuta imali tri gola viška.

Barselone je jedva stigla do trijumfa u Lisabonu protiv Sportina, a odlučio je autogol štopera "lavova" Koatesa na startu drugog poluvremena. Seltik je razbio Anderleht u Briselu.

GRUPA A

CSKA Moskva - Mančester Junajted 1:4 (Kučaev 90- Lukaku 4, 27, Marsijal 18 penal, Mkhtarijan 57)