Sportski forum
Niste prijavljeni na forum. Molimo prijavite se, ili se registrujte, ako nemate nalog. Registracija traje svega nekoliko minuta i potpuno je besplatna. Dobrodošli na sportski forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o sportskim desavanjima

PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Slavlje na Enfildu, Liverpul eliminisao Junajted!

Slavlje na Enfildu, Liverpul eliminisao Junajted! Empty
PočaljiNaslov: Slavlje na Enfildu, Liverpul eliminisao Junajted!   Slavlje na Enfildu, Liverpul eliminisao Junajted! EmptySub Jan 28, 2012 4:56 am

Slavlje na Enfildu, Liverpul eliminisao Junajted! Liv-jun74944020120128152317
Derbi četvrtog kola odigran na Enfildu, gde je Liverpul u finišu došao do pobede nad Mančester junajtedom i plasmana u narednu rundu takmičenja. Gol odluke postigao Dirk Kajt u 87. minutu.
Fudbaleri Liverpula izborili su plasman u osminu finala FA kupa, pošto su u 4. kolu ovog takmičenja eliminisali Mančester junajted rezultatom 2:1.

Posle početnih šansi na obe strane, Liverpul je poveo posle kornera u 21. minutu. De Hea se nije proslavio, istrčao je u prazno, a Danijel Ager je bio najviši u skoku i na najbolji način iskoristio nesigurnu intervenciju golmana Mančestera - 1:0.

Ipak, vođstvo ''redsa'' nije dugo trajalo. U 39. minutu Rafael je probio po desnoj strani, odlično centrirao, a Park iz prve sa desetak metara šalje loptu u bliži ugao - 1:1.

U nastavku, domaći su u 55. minutu tražili jedanaesterac zbog navodnog igranja rukom Smolinga u svom kaznenom prostoru. Od svega, dobili su korner posle koga je usledila kontra Junajteda, ali Vilbek nije uspeo da iskontroliše loptu i savlada istrčalog Reinu.

I Dalgliš i Ferguson su u finiš ušli sa ofanzivnijim formacijama. Priliku su dobili Kajt i Belami kod domaćih, a Ernandez je zamenio Skolsa u ekipi Mančester junajteda.

I, posle podužeg ''zatišja'' na terenu, u 87. minutu erupcija oduševljenja na Enfildu. Golman Reina je uputio dugu loptu ka Kerolu, koji je samo okrznuo i prosledio ka Kajtu, a ovaj iskosa sa desne strane snažnim udarcem šalje loptu u mrežu - 2:1!

» Vaterpolisti Partizana pobedili Galatasaraj za prvo slavlje u Ligi šampiona
» 0 Sreda 27.09.2017.20:13 >> 23:01hVestionlineA Liga šampiona: "Sveci" pregazili Bavarce, Junajted silan u Moskvi, debakl Benfike

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sportski forum :: Sportske vesti :: Fudbal-