Atletiko nastavio seriju i u Pamploni

Atletiko nastavio seriju i u Pamploni Empty
PočaljiNaslov: Atletiko nastavio seriju i u Pamploni   Atletiko nastavio seriju i u Pamploni EmptyPon Jan 30, 2012 6:16 pm

Poslednji susret 20. kola španske Primere odigran je u Pamploni, gde je Atletiko osvojio ceo plen protiv domaće Osasune.
Atletiko nastavio seriju i u Pamploni Atletiko75167020120130224237
Duel ekipa iz sredine tabele pripao je madridskom Atletiku, koji je večeras kao gost savladao Osasunu rezultatom 1:0.
Jedini gol postigao je Dijego Godin u 40. minutu posle kornera i velike gužve pred golom domaćih.
U nastavku je Dejan Lekić imo dve lepe prilike za izjednačenje, ali ih nije iskoristio, pa je Atletiko stigao do treće uzastopne pobede u Primeri.
''Jorgandžije'' su se ovim trijumfom primakle Bilbau na deobi šestog mesta sa 29 bodova, dok je Osasuna ostala na deobi devete pozicije sa 27 bodova.
Lekić je bio u startnoj postavi Osasune i odigrao je svih 90 minuta. Njegovoj ekipi je ovo četvrta uzastopna utakmica bez pobede u Primeri.